+420 773 999 045
help

Proč rezervace přes web?

  • máte ihned členské ceny (o 10-20% nižší) už při první rezervaci
  • můžete si kdykoliv v klidu zarezervovat čas i službu
  • máte přehled o čerpání kreditu, o svých rezervacích

Jak na to?

1) Přihlašte se

- pokud u nás máte nabitý kredit, nebo jste měli a jste na online rezervacích poprvé, musíte k nám osobně na recepci a dostanete přihlašovací údaje (z důvodu bezpečnosti - jen tak lze zaručit, že stávající kredit nebude přiřazen někomu jinému)

- pokud u nás nemáte kredit nebo z něj nechcete čerpat (či chcete ihned rezervovat) – založte si nový účet

Až si založíte účet, je potřeba nabít kredit, který použijete na zaplacení rezervace. Minimální částka k nabití je 1000 Kč. Dokud nebudete mít nabitý kredit, zobrazují se Vám nečlenské ceny (vyšší). Po nabití, již budete vždy v budoucnu vidět pouze členské ceny.

2) v menu „denní rozvrh“, „masáže“, „privátní sauna“ a „privátní vířivka“ vyberete požadovanou hodinu rezervace, vyberete službu a přejděte k platbě. Pokud chcete rezervaci služby na více hodin za sebou, musíte udělat tento proces vícekrát po sobě na časové ose.

3) rezervace může být zaplacena

  • vašim kreditem (ten který už u nás máte)
  • nově nabitým kreditem (min. vklad 1000 Kč)
Platit lze online přes Gopay platební bránu

4) po vložení rezervace Vám přijde potvrzovací sms o čase a datu rezervované služby (pro Vaši kontrolu). POZOR - neznamená že je služba zaplacena! Je nutno zkontrolovat po zaplacení služby v online rezervacích. Znovu Vám přijde sms 3 hod. před začátkem rezervace.

5) Nyní máte zaplacenou službu a zarezervován čas. Případné další služby (osoby navíc do prostoru, občerstvení atp.. se platí až na místě)

6) Zaplacená služba a zarezervovaný čas již dále nelze měnit, ani rušit. Pokud se na sjednaný čas a službu nedostavíte, platba propadá bez náhrady.

Relaxdays s.r.o. si vyhrazuje právo měnit, posunout nebo stornovat již zaplacenou rezervaci. Stornovaný obnos je pak vrácen formou kreditu na váš účet, ze kterého proběhla rezervace služby.

Když zapomenete přihlašovací údaje, systém Vám na mailovou adresu pošle nové (nemusíte zakládat účet znovu).